Dyer te brendshme te reja

Shitet nga: shes dyer 01 Tet 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
shes dyer te brendshme te reja te paketuara me dizajn mjaft modern dhe kualitet te mir dyert jan ngjyr e bardh dhe e kaft e mbyllt gjersia e dyrve eshte 0.70m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim