Dyer te brendshme

Shitet nga: shaban 30 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
shes dyer te brendshme me kualitet shum te mir dhe nje disajn mjaft modern. dyert jan ne dimensione te ndryshme varet nga kerkesa juaj dyert shiten komplet por pa montim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim