GLOBBUS -- GLOBBUS --- DYER GARAZHE - MADE IN ..

Shitet nga: GLOBBUS Dje 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitje,montim dhe servisim i dyerëve për garazha,dyerëve industriale,dyerve automatike si dhe shumë paisje automatike për objekte.
SHIQO VIDEON : https://plus.google.com/116768978276929223830/about?pid=6106083866136629906&oid=116768978276929223830

http://www.youtube.com/watch?v=u57lgwoumP0


Pëfaqësues i disa Kompanive prestigjioze botërore si: NORMSTAHL Germany, NICE Itali ,DITEC Itali, etj.

DYERT ORIGJINALE MUND T'I GJENI VETEM TEK NE !

KUJDES !!!!! NË TREG SHITEN IMITIME TË DYERVE ME KUALITET TE DOBËT.....!!!!


Kontraktor i shumë Kompanive ndërtimore,komerciale,Ambasadave të akredituara në Prishtinë,etj.


Përfaqësit tona : Në Gjilan rr.e Ferizajit, Shitorja GLOBBUS

Ne Prizren, rr. Tranzitit - Perball Restoran Halimi

Në Gjakovë, MorinaPlast rr. për Prizren

Kontakti: 044 888 475 , 044 113 718 , 049 113 718 , 038 233 433 , 038 250 511,044 255 079

VIBER : 044 888 475 dhe 044 113 718

www.globbus-ks.com
www.normstahl.de
email:globbus2000@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim