Guret ndriques

Shitet nga: Guret Ndriques 03 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Punojnë me trafo 12V-DC.
Harxhojnë shumë pak energji.
Poçet janë jetëgjatë.
Nuk janë të ndijshme në vibracione.
Janë të qëndrueshme ndaj ndërimeve të tensionit.
Durojnë peshat e makinave të komunikacionit.
Punojnë në temperatura prej -40 C deri +80C
Mund të montohen edhe në ujë.
Punojmë modele dhe forma të ndryshme sipas porosise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim