HIDROIZOLIM ME MATERJA ZVICERRAN

Shitet nga: Dardan kuqi 16 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Bejm hidro dhe Termoizolime me materjal Zvicerran qe perdoret per kulma te rrafshta(Terasa) bodrumeve pishinave banjove etj. Me staf perfesjonal dhe me makinerin me te persosur. Me Garancijon 20 vite. Info: 044 678 807 049 833 768.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim