Kran PALFINGER CRANC PK 24500 ME 4 DALJE IDRAUL..

Shitet nga: stelios 20 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shitet kran PALFINGER PK 24500 me 4 dalje idraulike + linje per flj ne gjendje shum te mire viti 1999 dopijo kembe apje bydhje idhaulike ..pam max 8300 kg ne 14 metra 1200kg ..jemi ne shqiperi ne tirane ..servisi jone ofron cilesi dhe garanci me experjence 15 vecare .viber.00355695368886---00355684013373..ne cmim esht dhe montimi..ndodhemi ne shqiperi ju mirepresim .ne facebook Auto S-I.gimail autosi.al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim