Moler/Ngjyroses

Shitet nga: Burim 01 Qer 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
MOLER profesionalist me pervoj pune ne Amerike, bëjm ngjyrosje te banesav, shtepive, lokaleve , zyre si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj.
Puna behet me perkushtim te madh bejm izolime me foli dhe nuk keni nevoj te largoni gjesendet nga dhoma pasi kryhet puna e moleraj te ghitha kthehen si me parë
poashtu kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma , ofrojm kataloge ngjyrash, te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike

Gjindem ne Peje me numer te telefonit

049 150053
049 102 501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim