Motori 26 stil shum i mir230eur

Shitet nga: avni 14 Mar 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Ne gjendje te mir i sapo ardhur lir punon shum mir pak e kam perdor jo ndrrim mund te kont edhe ne viber 049588184 zingjirt e ri dhe maqen origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim