Motorra per dyr te oborreve

Shitet nga: shkumbin 08 Tet 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR   360 EUR

Komuna: Pejë
motorra me hapje automatike per dyr t oborrve ne shin dhe me hapje ne krah prodhim gjerman me terheqje 700 kg,
2 kmandus 2 sensor dhe me 4 metra shina me dhemb si dh eme te gjitha paisjet tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim