Punojm shtepi garazhda mure lyejm shtepi kocka s

Shitet nga: riza shala 31 Mar 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
punojm shtepija me materjal ton si dhe pundore lyejm shtepi punojm mure na bllok te betonit shtrojm kocka si dhe knauf per pun jepim garancjon muni me pa punene edhe live munu me pa punene edhe ne fb ndermarrja ndertimore astriti ju mirpresum nr tel 049548897 dhe 044348897 dhe viber +37745350910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim