Qeramik Montues

Shitet nga: Beka-Group 17 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Pejë
Bejm montimin e pllakave te qeramikes me provoj pune 16 vjeqare vetem ne fushen e qeramikes.
Kryejm keto sherbime:
Banjo
Shkalla nga graniti dhe mermeri
Dysheme me hapsira te medha
Izolime te banjove
Terasa....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim