QeramikMontues BEKA-GROUP

Shitet nga: Beka-group 20 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Pejë
Bejme montimin e pllakave te qeramikes,granitit,mermerit si dhe instalime te ujit me provoj pune mbi 15 vjet.Kemi çmime te arsyshme.
JU MIRPRESIM!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim