Qeremina

Shitet nga: Rrahman 14 Gsh 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes kulmin qeremine te bajtura si dhe drunjet per kulm te ineresuarit na kontaktoni +377 45 84 06 68
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim