Qereminda ne gjendje te mire

Shitet nga: rexhe nikqi 31 Gsh 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shes qereminde te sapo ndrruara jane ne gjendje te mire dhe jane 2600 cop per ata te interesuarit mund te lalmrohen ne numrin 044223587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim