Qereminde

Shitet nga: rexhe nikqi 16 Gsh 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shes qereminde re bajtuna ja kom ndrru shpis kush asht i interesuar mundet me ardh me i kqyr jane 25000 ndoshta ma shum dhe po i shes me ni qmim te arsyeshem 15 cent te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin 044223587 ju flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim