RRETHOJA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Artan 17 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Rrethoja njefishe të zinkuara dhe plastifikuara vetem 8-13 euro për meter katror.
Prodhon:AB-Coating SH.P.K
Adresa: Dobrushë- Istog
web:www.abcoating-ks.com
e-mail:abcoating2011@gmail.com
Tel:+37744291570
ose +38649251248
Facebook: AB-Coating SH.P.K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim