Rrethoja te zinkuara dhe plastifikuara

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SH.P.K AB COATING 09 Gsh 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
AB-COATING bën prodhimin e panel rrethojave nga shufrat e qelikut me diametër prej 4mm deri në 8mm të formuara me saldim elektro rezistencë
të galvanizuar me zinkë në të nxehtë dhe të mbrojtura me veshje plastike me ngjyrë elektrostatike dhe të pjekura në temperaturë gjërë në 200 C

Per me shume vizitoni www.abcoati
ng-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim