Shes dritaret e dritare 13 copa te drurit jan nga

Shitet nga: Hamdi 06 Pri 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Shes dritaret e dritare 13 copa te drurit jan nga Gjermania (pa rama ) dhe dyr te ballkonit per me shum info viber copa 15 049101766
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim