TULLAT TE PERDORME

Shitet nga: armendi 23 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shiten tullat te perdorme afersisht 12500 copa jane shume te mira dhe te forta per ndertim kualitativ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim