dritare

Shitet nga: ruzhdi 02 Sht 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Gjithsej jan 9 dritare : 3 dritare jan 1,6 cm me 1,4 dhe 3 dritare te banjos 60 cm me 60 dhe 3 dritare 1,2cm me 1,4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim