ekstra dyer 60EURO ska ma lir tel. 044933548

Shitet nga: arton 12 Gsh 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
shesim dyer dhe dritare qmime shum te lira vetem thir ket nr. per informata 044363733 DER DHOME 60 EURO DER SALLONI 70EURO DER HYERJES 100EURO DER BANJO 50 EURO DRITARE 25 EURO 044933548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim