pune dhe dekorime nga gipsi

Shitet nga: musa kryeziu 22 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
kryejm te gjitha punet dhe dekorimet nga gipsi
si sallone restaurante e qka do tjeter.
e gjith puna behet me gips dhe me heker nuk perdorim rigipspllaka.
keto jan vetem disa foto dhe modele ka edhe shum e dhum modele qe mund ti shihni edhe te kryera qmimi sipas marrveshjes

mund te na kontaktoni ne 044 197 469. 049 816 595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim