shes dyer

Shitet nga: shes dyer 29 Sht 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
shes dyer mjaft moderne te kualitetit te lart ngjyr te kaft te mbylle dhe te bardh dimensione te saj ka vetem me gjersi 0.70 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim