shes qereminde 0.20

Shitet nga: qereminde 08 Shk 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,2 EUR

Komuna: Pejë
shes rreth afer 600 qereminde, qeremindet jan keto qe po shihen ne foto dhe jan ne gjendje te mir, per ma shum info na kontaktoni ne nr 049 488 704 mund te na shkruani edhe ne viber +38649488704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim