Mozaik nga guri natyror

Shitet nga: Bimi 31 Tet 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Antikë dhe Art
Mozaik nga guri natyror dimenzjoni 66/66 cm trashsija 9 mm
Modele te ndryshme
Qmimi 55 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim