Shes oren

Shitet nga: or 20 Pri 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shes oren ne gjendje perfekte
Dy javor kurdisje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim