Dera E Hymjes

Shitet nga: granit 04 Sht 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet Dera E Hymjes ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim