Dyer Te drurit Te Perdorura

Shitet nga: Mentor 11 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyert jan te drurit por jan pak te perdorura qmimi me marrveshje ndodhemi ne Peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim