4 dritare te medha. Cmimi i volitshem

Shitet nga: Yll Boshnjaku 30 Jan 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4 dritare. Te gjitha jane te njejta si kto ne foto. Per cmim kontaktoni ne numer te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim