5 Dyer

Shitet nga: Shkelqim 03 Tet 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 5dyr me kaca me qilsa jan shes edhe me cop 40 euro ni der komplet me qils me kac te gjithat kushtojn 200 euro boj edhe ndrrim me mondial 150cc ose me skuter 50cc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim