5 Dyer

Shitet nga: Shkelqim 04 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 5dyr jan 1muj te perdorun jan me qilsa me brava qmimi200 euro shes edhe me cop 40 euro ni der komplet me qils me kac boj edhe ndrrim me ndonje mondial 150cc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim