Besi-Kom Dyer dritare nga PVC dhe dyer nga druri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 15 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
punojme dyer,dritare,roleta nga PVC te gjitha llojet dhe materjalet sipas porosis si dhe dyer nga druri ju mirpresim.prodhimet tona mund ti shikoni edhe ne www.besi-kom.net si dhe Besi-Kom facebok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim