Besi-Kom

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 20 Dhj 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
punojme dyer,dritare e roleta nga PVC te gjitha llojet dhe materjalet sipas porosis si dhe dyer nga druri punimet tona mund ti shikoni edhe ne Besi-Kom facebook si dhe ne www.besi-kom.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim