Besi-Kom

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 21 Dhj 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
punojme dyer,dritare.roleta nga PVC si dhe dyer druri sipas porosis ,prodhimet tona mund ti shikoni edhe ne Besi-Kom facebook si dhe ne www.besi-kom.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim