Besi-Kom

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 22 Dhj 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
punojme dyer,dritare,roleta nga PVC te gjitha llojet materjalet dhe ngjyrat qe gjinden ne treg si dhe dyer nga druri sipas porosis prodhimet tona mund ti shihni edhe ne www.besi-kom.net si dhe Besi-Kom facebook
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim