DYER

Shitet nga: afrim 06 Jan 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 4 dyer DERA ME XHMAM 80€ Tjerat nga 65€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim