DYER

Shitet nga: afrim 10 Jan 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Secila nga 40 euro veq ajo me gjom 60 gjithsej 4 dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim