Derë e blinduar

Shitet nga: Pajtim 28 Gsh 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Derë e blinduar pa kac
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim