Derë hyrje

Shitet nga: Dren 21 Pri 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes derë hyrje alumini
Gjatsija 200cm
Gjersija 140cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim