Dere per Garazhde

Shitet nga: zogu 30 Jan 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dere per Garazhde dera asht e ardhur nga Gjermanija asht prej druri masa: 235-250 bejm edhe zbritje.tel.045625148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim