Dere per shtepi

Shitet nga: Lulzim 29 Tet 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e hyrjes per shtepi ne gjendje shumnte mir vetem ka nevoj te lyhet te interesuarit kontaktojn ne nr 049602823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim