Dere

Shitet nga: Lulzim 27 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren ne gjendje shum te mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim