Dritare druri

Shitet nga: Elvis Dje 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR   55 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare druri sllovene jan edhe me roleta te brendshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim