Dritare per shtepi 1.20 e gjer ndersa e gjat 1.40

Shitet nga: Mirlind 25 Jan 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritaren per shkak se i kom qit te gjitha te reja te nje lloji kte e kam te nje lloj tjeter dritarja eshte e ree e pa qitun hiq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim