DritarePVC ekstra lir INTERNOVA me10vite garancion

Shitet nga: Bini-Al&PVC 16 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare nga internova me shumic dhe pakic me deri ne 10 vite garancion me profil me 3 diktuna si dhe xham me airgon
ekstraLIR
info tel +38649399401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim