Dyer dhe dritare të përdorura

Shitet nga: Rrahmoni 24 Dhj 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 1-derë të hyrjes
1-derë të ballkonit
5-dritare (140x80)
Të gjitha janë të përdorura.Qmimi për dyer 30€ copa,dritaret 20€ copa.
Nese i merni të gjitha atëher qmimi është 120€ komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim