Dyer ne krejt kosoven

Shitet nga: labinot bekteshi 20 Dhj 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer me te gjitha dimenzjonet
si dhe punojm me porosi
ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim