Dyer

Shitet nga: Avdullah 08 Jan 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer nga druri bungit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim