SHITET! Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Art Basha 04 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Qmimi sipas marrveshjes

6 Dritare me 2 kapak
Dimensionet 170/140 cm

1 Der me 2 kapak
Dimensionet 120/200 cm

1 Der
Dimensionet 200/75 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim