Shiten dyer edhe dritare . Cmimi me marreveshje .

Shitet nga: krasniqi 08 Pri 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dyert dhe dritaret . Jan 8 dritare dhe 2 dyer njera e hymjes e tjetra e ballkonit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim